15. 10.
2020

Milí přátelé,
právě vychází kniha Walta Heyera Odvrácená tvář transgenderu, na jejímž vydání spolupracovala Aliance pro rodinu. Podobná publikace dosud na našem trhu chyběla. Čtenář se seznámí s osudy desítek lidí, kteří svými vlastními slovy popisují svá trápení s generovou dysforií, které se nevyřešilo operativními zásahy ani hormonální léčbou, protože vychází z hlubokých psychologických příčin. Kromě působivých osobních výpovědí obsahuje kniha i řadu vědeckých faktů, informací a odkazů na výzkumy. Autor se nebojí poukázat na nečisté praktiky transgenderových klinik a expertů, kteří si z lidského neštěstí dělají doslova průmysl.

Nevšední je osobní zájem Walta Heyera o každého z transgenderových lidí a jeho hluboká náklonnost k nim, která vychází jak z Heyerovy osobní zkušenosti s transgenderovým životem (prožil 8 let jako žena), tak i z jeho upřímné víry v Krista, kterou v knize nijak neskrývá.

Kniha může oslovit široké spektrum čtenářů: laiky i odborníky; rodiče i dospívající; ty, kteří generovou dysforii prožívají i ty, kteří se jen chtějí o tomto novodobém fenoménu dozvědět víc. 

Walt Heyer na jaře 2020 navštívil Českou republiku. Aliance pro rodinu uspořádala jeho setkání s českými poslanci, odborníky z řad sexuologů, psychologů a pedagogů. Walt Heyer je varoval před legislativním rozvolňováním v oblasti transgenderu stejně jako před unáhlenými kroky, které mají ničivé i nezvratné dopady na psychické i fyzické zdraví jednotlivců. 

Koupí knihy podpoříte Alianci pro rodinu v jejím úsilí o obhajobu manželství jako svazku muže a ženy.

Kniha stojí 271 Kč a lze ji objednat zde: https://alipro.cz/eshop/ 
případně v odpovědi na tento e-mail. 
V případě Ostravy je možno domluvit osobní předání. 
--
David Floryk, DiS
Aliance pro rodinu
+420 733 747 389
http://starejlisak.blogspot.com/
www.alipro.cz
Pavel Mareš

Pavel Mareš