13. 01.
2014

Rodina v ekonomických souvislostech

Institut Williama Wilberforce pořádá veřejnou debatu o rodinné politice

Diskutující se budou zabývat významem fungující rodiny pro sociální soudržnost a jejím ekonomickým přínosem pro společnost. Budou diskutovány různé možné formy rodinné politiky, a to v situaci, kdy se (snad) ujímá vlády středolevá koalice.

Svou účast potvrdili: profesor Lubomír Mlčoch, ekonom Tomáš Sedláček a křesťanský publicista Dan Drápal, který též představí svou novou knihu „Vztahy, sex a rodina“. Moderovat bude Roman Joch.

Akce se koná na podporu Národního týdne manželství, který se koná od 10. – 16. 2. 2014 na mnoha místech republiky. Více viz www.tydenmanzelstvi.cz

Do debaty můžete zasáhnout svým dotazem i vy: pošlete jasně formulovanou otázku emailem na adresu info@wilberforce.cz nejpozději do 10. února. Nejzajímavější dotazy vybereme a položíme za vás.

Debata se koná v úterý 11. února 2014, tentokrát výjimečně již od 17 hodin v Centru Člověka v tísni - Langhans, Vodičkova 37, Praha 1 (1. patro). Vstup volný. Debata bude nahrávána na video a záznam bude poté k dispozici na stránkách www.wilberforce.cz .

 

Mojmír Kallus

Mojmír Kallus